Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas011

Christian Van Belle

Notas014

Jeroen Parmentier

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be
Notas006

Petra Fran├žois

Notas007

Charlotte Tomme

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Plaatsvervangend notaris

DSCF9215

Elina Vanhauter

Master in het notariaat

DSCF9400

Rembert Dhaen

Master in het notariaat

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
DSCF9200

Joost Robrechts

Master in het notariaat

DSCF9205

Matthieu Poppe

Master in het notariaat

Lieselotte

Lieselotte De Mulder

Master in het notariaat

IMG 9875 2

Magaly Piens

Master in het notariaat

09 330 20 49
magaly.piens@notas.be
20220110 153719

Helena Hoogewys

Master in het notariaat

20220107 110522

Hanna BelKadhi

Master in het notariaat

20220106 110755

Marie Callens

Master in het notariaat

09 330 20 46
marie.callens@notas.be
20220107 110956

Elisabeth Calliauw

Master in het notariaat

20220106 110847

Ariadne Van den Broeck

Doctor in de rechten

IMG 9986

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

20220113 145030

Kim Delombaerde

Master in de rechten

DSCF9420

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker

DSCF9151

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

DSCF9416

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
DSCF9125

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

DSCF9390

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

DSCF9246

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

DSCF9255

Isabel Steijaert

Notarieel medewerker

DSCF9266

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker

Erika

Erika De Clercq

Notarieel medewerker

20220113 145059

Sara Baele

Notarieel medewerker

09 330 20 40
sara.baele@notas.be
20220110 153448

Nikita Van Esbroeck

Notarieel medewerker

DSCF9237

Aminata Sow

Notarieel medewerker

09 331 55 85
aminata.sow@notas.be
20220110 153403

Duygu Yilmaz

Notarieel medewerker

09 330 20 43
duygu.yilmaz@notas.be
IMG 20220103 125947 Klein 1

Jana Schaubroeck

Bachelor in de rechten