Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas011

Christian Van Belle

Notas014

Jeroen Parmentier

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be
Notas006

Petra Fran├žois

Notas007

Charlotte Tomme

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

Notas 31 zw web

Emmanuelle Van Hamme

Kandidaat-notaris

Notas 19 zw web

Thomas De Plecker

Kandidaat-notaris

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Kandidaat-notaris

Notas 25 zw web

Josefien Van Hootegem

Master in het notariaat

DSCF9403

Tessa Philips

Master in het notariaat

09 330 20 46
tessa.philips@notas.be
Notas 33 zw web

An-Sofie Dossche

Master in het notariaat

DSCF9215

Elina Vanhauter

Master in het notariaat

DSCF9400

Rembert Dhaen

Master in het notariaat

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
DSCF9200

Joost Robrechts

Master in het notariaat

DSCF9365

Ineke Cools

Master in het notariaat

09 218 07 23
ineke.cools@notas.be
DSCF9205

Matthieu Poppe

Master in het notariaat

DSCF9204

Tim Deley

Master in de rechten

09 330 20 44
tim.deley@notas.be

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

DSCF9420

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker

DSCF8996

Isabel Van Nevel

Notarieel medewerker

DSCF9151

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

DSCF9232

Kelly De Vos

Notarieel medewerker

09 225 69 10
kelly.devos@notas.be
Notas 08 zw web

Karen Van Malderen

Notarieel medewerker

DSCF9416

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
DSCF9125

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

09 330 20 42
evelyne.commers@notas.be
evelyne.commers@notas.be
DSCF9390

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

DSCF9237

Aminata Sow

Notarieel medewerker

09 330 20 40
aminata.sow@notas.be
DSCF9246

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

DSCF9249

Yannick Vispoel

Notarieel medewerker

Notas 14 zw web

Lobke Vande Velde

Notarieel medewerker

DSCF9255

Isabel Steijaert

Notarieel medewerker

DSCF9266

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker