Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Charlotte 1

Charlotte Tomme

Notas011

Christian Van Belle

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas014

Jeroen Parmentier

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Notas006

Petra François

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

Ami1

Aminata Sow

Notarieel medewerker

09 331 55 85
aminata.sow@notas.be
20220106 110847

Ariadne Van den Broeck

Doctor in de rechten

Dieter Vandermarliere

Master in het notariaat

DSCF5778

Duygu Yilmaz

Notarieel medewerker

09 330 20 43
duygu.yilmaz@notas.be
Elisabeth1

Elisabeth Calliauw

Master in het notariaat

Erika2

Erika De Clercq

Notarieel medewerker

Evelyne2

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

Flo

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

Hanna2 1

Hanna BelKadhi

Master in het notariaat

Helena2 1

Helena Hoogewys

Master in het notariaat

Jana2

Jana Schaubroeck

Master in de rechten

Joost2

Joost Robrechts

Master in het notariaat

Katrien

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

DSCF6503 Edit

Kim Delombaerde

Master in de rechten

DSCF5883

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
DSCF5904

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

Lieselotte1

Lieselotte De Mulder

Master in het notariaat

DSCF6154

Magaly Piens

Master in het notariaat

09 330 20 49
magaly.piens@notas.be

Manon Germonpré

Master in het notariaat

Marianne1

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

Marie2

Marie Callens

Master in het notariaat

09 330 20 46
marie.callens@notas.be
Mathilde1

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker

Matthieu1

Matthieu Poppe

Kandidaat-notaris

Maud Aelterman

Master in de rechten

DSCF6506

Nikita Van Esbroeck

Notarieel medewerker

Rembert

Rembert Dhaen

Kandidaat-notaris

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
Sandra1

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker