Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas011

Christian Van Belle

Notas014

Jeroen Parmentier

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be
Notas006

Petra François

Charlotte 1

Charlotte Tomme

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

Ami1

Aminata Sow

Notarieel medewerker

09 331 55 85
aminata.sow@notas.be
20220106 110847

Ariadne Van den Broeck

Doctor in de rechten

DSCF5778

Duygu Yilmaz

Notarieel medewerker

09 330 20 43
duygu.yilmaz@notas.be
Elisabeth1

Elisabeth Calliauw

Master in het notariaat

Erika2

Erika De Clercq

Notarieel medewerker

Evelyne2

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

Hanna2 1

Hanna BelKadhi

Master in het notariaat

Helena2 1

Helena Hoogewys

Master in het notariaat

Flo

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

Jana2

Jana Schaubroeck

Master in de rechten

Joost2

Joost Robrechts

Master in het notariaat

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Kandidaat-notaris

Katrien

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

DSCF6503 Edit

Kim Delombaerde

Master in de rechten

DSCF5883

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
DSCF5904

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

Lieselotte1

Lieselotte De Mulder

Master in het notariaat

DSCF6154

Magaly Piens

Master in het notariaat

09 330 20 49
magaly.piens@notas.be

Manon Germonpré

Master in het notariaat

Marianne1

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

Marie2

Marie Callens

Master in het notariaat

09 330 20 46
marie.callens@notas.be
Mathilde1

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker

Matthieu1

Matthieu Poppe

Master in het notariaat

Maud Aelterman

Master in de rechten

DSCF6506

Nikita Van Esbroeck

Notarieel medewerker

Rembert

Rembert Dhaen

Kandidaat-notaris

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
Sandra1

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker