Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas011

Christian Van Belle

Notas014

Jeroen Parmentier

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be
Notas006

Petra Fran├žois

Charlotte 1

Charlotte Tomme

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Kandidaat-notaris

Rembert

Rembert Dhaen

Kandidaat-notaris

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
Joost2

Joost Robrechts

Master in het notariaat

Matthieu1

Matthieu Poppe

Master in het notariaat

Lieselotte1

Lieselotte De Mulder

Master in het notariaat

DSCF6154

Magaly Piens

Master in het notariaat

09 330 20 49
magaly.piens@notas.be
Helena2 1

Helena Hoogewys

Master in het notariaat

Hanna2 1

Hanna BelKadhi

Master in het notariaat

Marie2

Marie Callens

Master in het notariaat

09 330 20 46
marie.callens@notas.be
Elisabeth1

Elisabeth Calliauw

Master in het notariaat

20220106 110847

Ariadne Van den Broeck

Doctor in de rechten

DSCF5904

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

DSCF6503 Edit

Kim Delombaerde

Master in de rechten

Jana2

Jana Schaubroeck

Master in de rechten

Sandra1

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker

Marianne1

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

DSCF5883

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
Evelyne2

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

Katrien

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

Flo

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

Isabel1

Isabel Steijaert

Notarieel medewerker

Mathilde1

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker

Erika2

Erika De Clercq

Notarieel medewerker

DSCF6506

Nikita Van Esbroeck

Notarieel medewerker

Ami1

Aminata Sow

Notarieel medewerker

09 331 55 85
aminata.sow@notas.be
DSCF5778

Duygu Yilmaz

Notarieel medewerker

09 330 20 43
duygu.yilmaz@notas.be