Teamwork is essentieel om de uitdagingen van de veranderende maatschappij aan te gaan. De notarissen zijn expert in hun vakgebied en staan u bij met hun jarenlange ervaring. Ze omringen zich met competente en gedreven medewerkers, met een gezonde mix van ervaring en jong talent.

Notas werkt vanuit een duidelijke visie: samenwerken vanuit gedeelde waarden en met het oog op een optimale dienstverlening.

Notarissen

Maak kennis met onze notarissen.

Notas016

Jean De Groo

09 225 60 60
jean.degroo@notas.be
Notas011

Christian Van Belle

Notas014

Jeroen Parmentier

Notas003

Sofie Van Oost

09 225 60 60
sofie.vanoost@notas.be
Notas006

Petra Fran├žois

Notas007

Charlotte Tomme

Medewerkers

Maak kennis met ons team.

DSCF9311 Edit

Julie Declercq

Kandidaat-notaris

Notas 33 zw web

An-Sofie Dossche

Kandidaat-notaris

DSCF9215

Elina Vanhauter

Master in het notariaat

DSCF9400

Rembert Dhaen

Master in het notariaat

09 346 65 13
rembert.dhaen@notas.be
DSCF9200

Joost Robrechts

Master in het notariaat

DSCF9365

Ineke Cools

Master in het notariaat

09 218 07 23
ineke.cools@notas.be
DSCF9205

Matthieu Poppe

Master in het notariaat

Lieselotte

Lieselotte De Mulder

Master in het notariaat

IMG 9875 2

Magaly Piens

Master in het notariaat

09 330 20 49
magaly.piens@notas.be
IMG 0106 2

Valerie Croes

Master in het notariaat

09 218 07 28
valerie.croes@notas.be

Ariadne Van den Broeck

Doctor in de rechten

DSCF9204

Tim Deley

Master in de rechten

09 330 20 44
tim.deley@notas.be
IMG 9986

Laurens Van Meensel

Master in de rechten

Kim Delombaerde

Master in de rechten

Tomas Levecke

Bachelor in de rechten

09 331 55 85
tomas.levecke@notas.be
DSCF9420

Sandra Speeckaert

Notarieel medewerker

DSCF9151

Marianne Bulcke

Notarieel medewerker

DSCF9416

Kim Gijssels

Notarieel medewerker

09 245 13 38
kim.gijssels@notas.be
DSCF9125

Evelyne Commers

Notarieel medewerker

DSCF9390

Katrien Matheeussen

Notarieel medewerker

DSCF9246

Florence Fourneau

Notarieel medewerker

DSCF9255

Isabel Steijaert

Notarieel medewerker

DSCF9266

Mathilde Ongenaet

Notarieel medewerker

Erika

Erika De Clercq

Notarieel medewerker

Laura

Laura De Poortere

Notarieel medewerker

Sara Baele

Notarieel medewerker

09 330 20 40
sara.baele@notas.be

Helena Hoogewys

Master in het notariaat